Partnerské weby

AC autosklo

Diesel servis – servis vstřikovačů, opravy motorů

2018 – 2017

Nádherné barevné obrazy od brněnské malířky Veroniky Švédové. Vystavuje v Brně v galerii D a v galerii M.K. Maluje obrazy i na přání.

Autoškola KUBIS nabízí nyní své služby pro žáky také v Pohořelicích. Autoškola Pohořelice je tzu pro Vaše B řidičáky.

Zprávy z Brna, pozitivní, kulturní a o zvířatech. Zpravodajský server z Brna, brněnský a pro Brňáky. Zprávy ze ZOO, magistrátu, kulturní akce a pozvánky na firemní akce.

ISZS – Institut Sociálně Zdravotních Strategií Brno – nezisková společnost, ve které pracují odborníci zabývající se komplexní problematikou stárnutí a zejména celospolečenským dopadem Alzheimerovy choroby a dalších druhů demence.

Vinylové podlahy pro celou ČR dodává firma SCHENK, sportovní podlahy, spol. s r.o. Vinylové podlahy pro rodinné domy, do kuchyně, do dětských pokojů, do koupelen i na předsíně.

Léčitel Musil – léčitel, biotronik, pracující s energiemi. Pomáhá se stresem, depresemi a únavou. Ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki.

Taxi Veselý – Taxi služby ve středních Čechách – Maxi Taxi. Taxi Veselý nabízí své služby osobní přepravy ve městech Česká Lípa a Nový Bor. Samozřejmě jezdíme po celé republice, dále v rámci EU.

Lumentech – LumenTech Infrasol-3 přístroj je určen pro měření celkové propustnosti světla zasklívacím materiálem vozidel, při provádění technických prohlídek vozidel ve stanicích technické kontroly.

Asociace živnostníků ČR – co víc říct. Živnostníci sobě.

Pizza, burger a kebab v Brně s dovozem až domů. Italská pizza i další běžné druhy pizzy